Obavijest logopedinje

Draga djeco i roditelji!

Nadamo se da ste vi i vaša dječica dobro obzirom na okolnosti i nepredvidivu situaciju u kojoj smo se našli.

Nažalost, osim svakodnevnih druženja ni naše logopedske vježbice nisu moguće na oubičajan način.

No, to ne znači da ne možemo biti u kontaktu i na druge načine.

Ovim vas putem, stoga, pozivamo da se slobodno obratite na  mail tamaramileticdamjanovic@yahoo.com Ukoliko imate pitanja, nedoumice ili se želite savjetovati u vezi jezično – govornog razvoja vašeg djeteta i / ili pripreme za školu.

Ako je vaše dijete bilo uključeno na logopedske vježbe, preporučamo vam da radite i ponavljate prema materijalima u djetetovoj bilježnici, a  ako ste zainteresirani za daljnje vježbe ( ukoliko je prethodno dijete sve savladalo), kontaktirajte logopedinju da vam izradi novi program vježbi.

Ukoliko dijete nije bilo uključeno u vježbe te se želite savjetovati, također se slobodno javite.

Nadamo se skorom završetku ove pandemije i našem ponovnom druženju!