Obavijest roditeljima – plaćanje participacije

Obavijest roditeljima – plaćanje participacije

Poštovani roditelji!

Vezano uz pojedinačne upite oko naplate vrtića za ožujak te ispisa djece, napominjemo kako su uplatnice za ožujak, sukladno ugovorima, podijeljene do 5. ožujka 2020.

Participacije je bilo potrebno podmiriti do kraja ožujka, a razlika za period kada vrtić nije radio ( druga polovica ožujka) smanjit će se na prvoj idućoj uplatnici ( kada vrtić počne normalno raditi).

Roditelje koji žele ispisati dijete molimo da to prethodno napišu u mailu kako bi im se poslala uplatnica sa smanjenim iznosom. Obrazac odjave nalazi se na našoj stranici UPISI. Isti je potrebno ispuniti i poslati na mail adresu vrticzipkica@gmail.com.

Prethodno je potrebno imati podmirene participacije za period kada je dijete koristilo program.

Za vrijeme privremenog zatvaranja vrtića, vrtić se NE PLAĆA pa se do daljnjega ne izdaju ni uplatnice.

Share this: