Odluka o privremenom zatvaranju vrtića

Dokument možete preuzeti ovdje – ODLUKA O PRIVREMENOM ZATVARANJU VRTIĆA

U PERIODU od 16.03. pa do daljnjega ,Dječji vrtić će, sukladno preporukama Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu i Osnivača , pružati usluge prijema djece isključivo roditeljima koji NIKAKO ne mogu organizirati zbrinjavanje djece na neki drugi način – kroz dežurstva.

Napominjemo kako je dječji vrtić službeno ZATVOREN.

Molimo roditelje da svi zajedno ozbiljno i odgovorno shvatimo sve naputke nadležnih institucija, ne ugrožavamo sebe i druge te zajednički pridonesemo da se ova situacija čim uspješnije i prije završi na zadovoljstvo sviju i bez zdravstvenih posljedica.

U navedenom periodu neće se održavati program predškole te svi dodatni programi ( engleski, sportska, balet, glazbeni).

Do daljnjega se odgađaju planirani pregledi i utvrđivanje zrelosti djece pred upis u 1. razred OŠ Ksavera Šandora Gjalskog.

O novim terminima roditelji će biti naknadno obaviješteni.

ODLUKA O ORGANIZACIJI RADA U DOBA CORONE (1)