UPISI U PREDŠKOLU

UPISI U PREDŠKOLU

Obavještavamo roditelje djece školskih obveznika ( djeca koja navršavaju 6 g do 1.4.2024. g.) , a koja ne polaze redoviti program Dječjeg vrtića Zipkica ili nekog drugog dječjeg vrtića, da će se upisi u program predškole održavati u periodu

   21.8.2023. – 31.8.2023. u sobi psihologa u prizemlju Dječjeg vrtića Zipkica  na centralnoj lokaciji 

                      Stjepana Radića 15, u periodu 8 – 14 sati           

Na upis je potrebno donijeti ispunjene obrasce ZAHTJEV ZA UPIS U PREDŠKOLU te INICIJALNI UPITNIK koji se nalaze na kraju ove objave. Uz navedene obrasce, potrebno je donijeti kopiju rodnog lista djeteta te kopije osobnih iskaznica roditelja.

Program predškole za svu djecu održava se u područnom objektu DV Zipkica u Špičkovini ( pri osnovnoj školi).

Na upis dolazi roditelj / roditelji s djetetom budućim polaznikom predškole.

 

PREUZMITE OVDJE zahtjev-za-upis-u-predškolu

PREUZMITE OVDJE inicijalni-upitnik-predškola

 

 

 

Share this: