Natječaj možete preuzeti ovdje  natječaj za upis djece 18-19

Važna napomena: u Martinišću je izgrađena nova područna škola koja s radom započinje u novoj školskoj godini.

U sklopu škole nalazi se i poseban vrtićki dio za jednu mješovitu vrtićku skupinu Dječjeg vrtića Zipkica u koju će se upisivati djeca po natječaju, u dobi 3-6 g. zbog prekapacitiranosti  skupina u vrtiću u Zaboku.

Roditelji koji su predali zamolbu za upis prije objave natječaja ( prije 23.4.2018.), dužni su predati novi Zahtjev ( ostalu dokumentaciju nije potrebno prilagati).

Također, na natječaj su  dužni javiti se i roditelji s područja drugih općina koji su primljeni po prethodnom natječaju ( za pedagošku godinu 2017/2018), a koji su s vrtićem sklopili ugovor na godinu dana.

SUKLADNO ZAKONU O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA, PRILIKOM PREDAJE ZAHTJEVA ZA UPIS DJETETA U VRTIĆ, U TAJNIŠTVU ĆETE DOBITI IDENTIFIKACIJSKI BROJ TE ĆE TAJ BROJ BITI OBJAVLJEN PRILIKOM REZULTATA NATJEČAJA, A NE IME I PREZIME DJETETA.

Za sve nejasanoće molimo da se obratite u tajništvo vrtića- osobno, telefonski na 049-221-599 ili mailom na adresu

dv-zipkica@kr.t-com.hr