UPISI U PREDŠKOLU

UPISI U PREDŠKOLU

Obavještavamo roditelje djece školskih obveznika ( djeca koja navršavaju 6 godina do 1.4.2023.), a koja ne polaze redoviti program Dječjeg vrtića Zipkica, da će se upisi u program predškole održati u periodu

22.- 31.8.2022. u periodu 8 -14 sati u sobi psihologinje u prizemlju Dječjeg vrtića Zipkica na centralnoj lokaciji, Stjepana Radića 15.

Na upis je potrebno donijeti ispunjene obrasce ZAHTJEV ZA UPIS U PREDŠKOLU te INICIJALNI UPITNIK koji se nalaze na kraju ove objave. Uz navedene obrasce, potrebno je donijeti kopiju rodnog lista djeteta te kopije osobnih iskaznica roditelja.

Program predškole za svu djecu odražava se u područnom objektu DV Zipkica u Špičkovini ( pri osnvnoj školi).

Na upis dolazi roditelj / roditelji s djetetom budućim polaznikom predškole.

 

PREUZMITE inicijalni-upitnik-predškola

PREUZMITE ZAHTJEV ZA UPIS U PROGRAM PREDŠKOLE

Share this: